O nas

Historia firmy „Fortuna” sięga początku XXI wieku. Z powodzeniem od ponad 10 lat zajmujemy się sprzedażą markowych zegarków na rynkach europejskich. Prowadzimy sprzedaż zarówno do odbiorców hurtowych jak i detalicznych. Współpracujemy z wiodącą grupą firm produkujących zegarki i ich akcesoria.

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich którzy kochają zegarki, wśród bogatej oferty znajdują się modele klasyczne, nowoczesne, sportowe podkreślające indywidualny styl. Dziś modny zegarek jest świetną biżuterią zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Miłośnicy sportowego stylu życia odnajdą w naszej ofercie szereg modeli Ferrari ,Puma ,Heinrichssohn ,Timex , Casio ,Police ,Camel wyposażonych w szereg nowoczesnych funkcji. Na kochających modę i najnowsze trendy czekają natomiast znane ze świata fashion markowe zegarki damskie i męskie , Esprit, Hugo Boss , Guess, Pierre Cardin , GANT, oraz Lacoste i Diesel, urzekające połączeniem niepowtarzalnego stylu i wysokiej jakości wykonania.

Naszą misją jest szeroko pojęte zadowolenie klienta poprzez zaoferowanie produktu najwyższej jakości trafiające w wyrafinowane gusta.

 

Zapraszamy.